Menu
Müşteri Hizmetleri:
0552 741 60 40
Yükleniyor....

Hakkımızda

Aile büyüklerimizin 1944 Yılında  İstanbul 4.Levent semtinde  bir han köşesinde ’ki küçük dükkanda başlattığı Gıda, bakkaliye serüvenimiz 1950 Yılı itibari ile Adapazarı’mızın Unkapanı Semtinde uzun yıllar gıda toptancılığı olarak devam etmiştir.
 AİLE BÜYÜKLERİMİZ YAPMIŞ OLDUKLARI ÇALIŞMALAR İLE TÜM CEVRELERİNİN TAKDİRİNİ KAZANMIŞ BİZLERE ÖRNEK OLMUŞLARDIR AHİRETE GÖÇ EDEN BÜYÜKLERİMİZ BİZLERE İZLERİ YILLARDIR SİLİNMEYEN BİR İSİM VE İTİBAR BIRAKMIŞLARDIR.
Bizler bu şehrin yeni nesilleri günümüz gelişen teknolojilerini ’de dikkate alarak yıllarca Sakarya’mıza hizmet eden aile büyüklerimizin her zaman destur edindiği ‘’MÜŞTERİ VELİ NİMETİMİZDİR’’ ilkesini kendimize şiar edinerek siz değerli Sakaryalı hemşerilerimize layık olmak için üstün gayret göstereceğiz.
GELİŞEN DÜNYAMIZDA VAKİT, ZAMAN EN ÖNEMLİ SERMAYE OLMUŞTUR ARTIK HERŞEY O KADAR HIZLI GELİŞMEKTEDİR’Kİ YETİŞMEKTE ZORLANIR HALE GELMİŞ BULUNMAKTAYIZ BİZ HİLAL ONLİNE MARKET AİLESİ OLARAK SİZLERE BİRAZDA OLSA BU KONUDA YARDIMCI OLABİLİRSEK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ İŞTE KENDİMİZİ BAŞARILI OLMUŞ SAYACAĞIZ
SİZ KIYMETLI SAKARYALILARA LAYIKI İLE HİZMET ETMEK TAKDİRİNİ KAZANMAK GRUP YÖNETİCELERİMİZİN EN BÜYÜK GAYESİDİR.
MEMNUNİYETİNİZİ DOSTLARINIZA ŞİKÂYETLERİNİZİ BİZE İLETMENİZ EN BÜYÜK ARZUMUZDUR.
HİLAL GRUP AİLESİ
www.hilaljet.com